Gyermek korom óta a fényképek szerelmese vagyok. Mindig a régi fotókat nézegettem a családommal, hogy kik vannak rajta, mikor készült és mi a történetük. Így 5 éves koromban elhatároztam, hogy fényképész leszek, hogy én is megörökíthessem a pillanatot, amit később megmutathatunk a jövő nemzedékének. Folyamatosan fejlesztem a tudásom és 2018. április 12-én kiváló eredménnyel végeztem a fotós iskolában. Azóta megállíthatatlanul mindent és mindenkit lencsevégre kapok és nagy örömömre eddig mindenkit boldoggá tettem fotóimmal. Bár manapság az AI próbálja átvenni a fényképészek helyét, de hidd el nekem.. Az AI nem lát úgy Téged, ahogy én.